1 2 3 4 5 6 7 8 9

OFERTA

OPRAWKI OKULAROWE


Okulary, tak jak każdy element ubioru, zmienia się wraz z modą. Czołowi projektanci mody w swej ofercie posiadają również oprawy okularowe: Pierre Cardin, Gucci, Guess, tommy Hilfiger, Max Mara, Versace itd.


SOCZEWKI OKULAROWE


dla dzieci i młodzieży

Ze względów bezpieczeństwa soczewki takie powinny być wykonane z tworzywa sztucznego, potocznie plastiku. Takie soczewki są lekkie i nie tłuką się. Powinny mieć również powłokę utwardzającą, która zapobiega przed zarysowaniami soczewki. Bardzo ważną powłoką jest antyrefleks, który zapobiega odbijaniu się światła, pochłania szkodliwe refleksy świetlne (komputer) i daje większą przejżystość soczewce.


soczewki dwuogniskowe

Korygują wadę wzroku do dali i do bliży, przez co możliwe jest widzenie do dali i bliży w jednych okularach. Widoczna wtopka do bliży.


soczewki progresywne

Najnowocześniejsze rozwiązanie dla osób ze starczowzrocznością. Umożliwiają jednoczesne dobre widzenie do dali, bliży oraz na odległości pośrednie. Jest to możliwe dzięki płynnie wzrastającej ku dołowi mocy dodatku do bliży. Osoba taka widzi wyraźnie do dali przez górną część okularów, a do bliży przez dolną. Unosząc lekko głowę może widzieć wyraźnie również na odległości pośrednie przez tzw. kanał progresji. Soczewki takie sa szczególnie cenne dla osób, które potrzebują jednocześnie ostrego widzenia na różne odległości, np. nauczyciele, pracownicy biurowi, sprzedawcy itd. Takie soczewki są bardzo estetyczne, ponieważ nie zawierają widocznego podziału soczewki.


soczewki fotochromowe

Soczewki fotochromowe są przejrzyste w pomieszczeniach, natomiast pod wpływem słońca zaciemniają się, dając komfort użytkowania okularów. Najnowocześniejsze soczewki fotochromowe tzw. TRANSITIONS, charakteryzujące się bardzo szybką reakcją na zmianę światła. Fotochromy szczególnei polecane są osobą wrażliwym na światło.


soczewki polaryzacyjne

Soczewki te zawierają filtr polaryzacyjny, który oprócz ochrony przed promieniowaniem i olśnieniem słonecznym, chronią przed uciążliwymi odblaskami od poziomych, gładkich powierzchni. Eliminują męczące refleksy, które powstają kiedy światło odbija się od mokrej powierzchni, tafli wody lub śniegu. Polecane sportowcom, kierowcą, jak i wędkarzom.


soczewki przeciwsłoneczne z korekcją

Są to soczewki barwione, które nie tylko korygują wadę wzroku, ale jednocześnie chronią wzrok. Oferta soczewek barwionych to spora liczba kolorów soczewek, od najbardziej popularnych brązowych i szarych poprzez takie, które wykonywane są na życzenie klienta.


SOCZEWKI KONTAKTOWE


W swoim asortymencie posiadamy soczewki kontaktowe takich firm jak Johnson&Johnson, Ciba Vision. Współczesna technologia opracowała soczewki, które przepuszczają dużo tlenu, są dobrze uwodnione i dają komfort noszenia coraz większej liczbie użytkowników. Zalety stosowania soczewek kontaktowych:

  • wygodne i bezpieczne przy uprawianiu sportów,
  • nie parują po wejściu do pomieszczeń,
  • dają sersze pole widzenia bez zniekształceń, zwłaszcza przy dużych wadach wzroku,
  • efekt kosmetyczny – wiele osób nie chce nosić okularów.


AKCESORIA


W swej ofercie posiadamy szeroki wybór galanterii optycznej. Nabędą u nas Państwo futerały, ściereczki, łańcuszki i płyny do czyszczenia szkieł, noski. Wykonujemy również drobne naprawy okularów.

MARKI W NASZYM SALONIE